Certyfikaty kwalifikowane CERTUM Asseco Data Systems SA 
Pragniemy poinformować, że od 1 stycznia 2021 r. mamy możliwość szybkiego wydawania najpopularniejszego podpisu elektroniczny w Polsce Certum.

U nas kupisz certyfikat oraz odnowienie ważne od 1 roku do 3 lat. Przeprowadzimy Cię przez proces uzyskania i odnowienia certyfikatu.

Dzięki usłudze Paperless mamy mozliwość szybkiego wystawienia certyfikatu z kartą w wersji standard i mini oraz certyfikatu mobilnego - SimplySign w 30 minut od przesłania wniosku.

Odnawiamy podpisy Certum, mają też Państwo możliwość przejścia z konkurencyjnych centr certyfikacji w cenie odnowienia, dotyczy to np. certyfikatów które straciły swoją ważność.

Jednocześnie informujemy, że poświadczenie tożsamości odbywa się teraz u nas bez konieczności wizyty u notariusza, jeśli chcesz to poświadczenie odbędzie się w dowolnym miejscu.

Chcesz złożyć wniosek o wydanie certyfikatu? Wejdź na stronę http://panel.certum.pl/ załóż konto i wypełnij wniosek. Następnie zadzwoń w celu umówienia się w celu potwierdzenia tożsamości lub umów się, a wszystkie formalności załatwimy w umówionym miejscu.

Zestawy klasyczne standard
i mini z czytnikami

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych